Jak schudnąć, aby nie stracić biustu?

kobieta po odchudzaniu

Bez cienia wątpliwości każda kobieta marzy o tym, aby mieć śliczną i szczupłą sylwetkę. W końcu z taką figurą wiąże się o wiele więcej niż tylko spojrzenia współpracowniczek i spojrzenia potencjalnych partnerów. Do tego dochodzi satysfakcja, jaką czerpie się z tego doświadczenia, brak upokorzenia na plaży przed znajomymi, duża redukcja kompleksów i wzrost pewności siebie.

Bardzo istotny jest również czynnik związany ze zdrowiem. Stan naszego ciała od wewnątrz często odzwierciedla to, jak wygląda ono na zewnątrz. Nadwaga może przecież spowodować znaczne uszkodzenia organów ciała, zwłaszcza układu pokarmowego. Dlatego też zdrowie fizyczne człowieka ma bezpośredni wpływ na jego wygląd zewnętrzny.

Istnieją jednak jeszcze bardziej powierzchowne obawy, które choć mogą nie być tak istotne jak nasze zdrowie, to jednak w ten sam sposób zaprzątają nasze umysły. Jedną z tych obaw, która jest chyba bardziej powszechna wśród kobiet, jest zapytanie: „Czy jeśli schudnę, to moje piersi się skurczą?”.

Odpowiedź na to pytanie prawdopodobnie nie sprawi Ci radości, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków odpowiedź jest twierdząca. Ponieważ biust to w większości gruczoł, który składa się z tkanki tłuszczowej, w wyniku utraty wagi może się on również zmniejszyć. Z drugiej strony istnieje wiele metod, które można zastosować, aby utrzymać wygląd pełnego i jędrnego biustu.

Czy Twoje piersi muszą być duże?

Jeśli chodzi o ten temat, to powinna to być pierwsza kwestia, o której mówimy. Na przykład, jeśli masz nadwagę i chcesz zmienić swoje ciało, ale jednocześnie zachować swój biust, jest wiele rzeczy do przemyślenia.

Po pierwsze, piersi, które w chwili obecnej wydają się nam przyjemne, mogą nie być satysfakcjonujące po zakończeniu odchudzania. Decydują o tym przede wszystkim proporcje. Jeśli obniżymy obwód talii, zmniejszymy brzuszek i zredukujemy tłuszcz na udach, to mniejsze piersi nawet po wprowadzeniu tych zmian będą wyglądały dość proporcjonalnie.

Czy ogromne piersi automatycznie równają się atrakcyjnym piersiom? Tu pojawia się inne pytanie. Stwierdzono, że większość ludzi nie bierze pod uwagę rozmiaru podczas wizualnej oceny swoich piersi, przynajmniej nie od razu. Co zatem jest takiego w piersiach, że je podziwiamy?

Przede wszystkim na uwagę zasługuje jędrność piersi, zadbana skóra oraz fakt, że nie opadają one w dół i sprawiają wrażenie pełnych i zadbanych. Choć zmiany w sposobie odżywiania i waga, a także redukcja ogólnej tkanki tłuszczowej mogą skutkować zmniejszeniem rozmiaru piersi, to proces ten ma również jednoczesny wpływ na osiągnięcie wymienionych wyżej cech.

Piękne piersi – Suplementy

Preparaty i suplementy diety, które obecnie znajdują się na rynku to niezwykle najnowocześniejsze pozycje, które mają szansę znacząco wpłynąć na zdrowie i wygląd ciała, w tym na wygląd piersi. Nie wykonają one za nas całej pracy, ale mogą pomóc, dostarczając niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów.

Jeśli chcesz zredukować swoją tkankę tłuszczową, jednocześnie utrzymując swoje piersi w dobrej formie, zalecamy wypróbowanie jednego z dwóch różnych preparatów, które są zarówno zdrowe dla organizmu, jak i zawierają wiele naturalnych substancji. Na początek zacznijmy od plastrów Sliminazer. L-karnityna i wyciąg z zielonej herbaty to dwa ze składników, które można w nich znaleźć. W konsekwencji zwiększają one tempo przemiany materii i umożliwiają zdrową utratę wagi. Plastry Sliminazer powoli uwalniają wszystkie substancje do organizmu, co czyni je potencjalnie przydatną alternatywą dla przyjmowania suplementu w postaci tabletek.

Należy również wspomnieć o tabletce Bioxyn, która oprócz ekstraktu z zielonej herbaty zawiera również imbir, kozieradkę i szafran, z których każdy znany jest z korzystnego wpływu na samopoczucie. Dzięki tabletkom Bioxyn można zredukować tkankę tłuszczową, a jeśli przestrzega się zalecanej diety, można to zrobić bez utraty mięśni. Dzięki temu piersi stają się jędrniejsze i podnoszą się do góry.

Zarówno plastry Sliminazer i tabletki Bioxyn są całkowicie bezpieczne w użyciu i nie mają żadnych skutków ubocznych. Już po miesiącu stosowania tych suplementów producenci gwarantują, że użytkownik zacznie odczuwać wyraźnie zauważalne dla siebie rezultaty.

Piękne piersi – regularne treningi

Jeśli poważnie myślisz o zrzuceniu kilku kilogramów, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wybór diety, która jest zarówno zbilansowana, jak i pożywna. Niemniej jednak liczba kalorii w posiłkach i utrata wagi to nie jedyne czynniki, które składają się na sukces. Dlaczego?

Samo ograniczenie liczby spożywanych kalorii sprawi, że masa ciała zacznie spadać, ale towarzyszyć temu będzie utrata mięśni, jak i tłuszczu. Kiedy staniemy na wadze, zobaczymy rezultaty, które są zadowalające; jednak kiedy staniemy przed lustrem, zobaczymy rezultaty, które są znacznie gorsze. Gdy ilość tkanki mięśniowej w organizmie ulega znacznemu zmniejszeniu, ciało traci swój kształt, staje się słabe i wiotkie. Tak jest również z piersiami, a dokładniej z ich ułożeniem. Nawet jeśli nie są one bardzo duże, to mimo wszystko będą opadać w dół, co pogorszy ich wygląd.

4.2 / 5. Ilość ocen: 17

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj