Jak dobrać biustonosz? Czym się kierować?

jak dobrać biustonosz

Odpowiednia bielizna może pomóc kobiecie podkreślić krągłości, które kochają i ukryć wady, którymi gardzą. To sprawia, że bielizna jest bardzo istotnym przedmiotem dla pań. Z tego powodu zawsze powodem do dumy jest wpatrywanie się w precyzyjnie skrojone zestawy, które zachwycają partnerów podczas ekscytujących randek.

Jak się jednak okazuje, w bieliźnie chodzi o coś więcej niż tylko o efekt estetyczny i komfort we własnym ciele. Jeśli chodzi o nasze zdrowie i samopoczucie, materiały użyte do produkcji bielizny oraz rozmiar biustonoszy i rajstop są tak samo ważne, jak wszystko inne, co ma kontakt z naszym ciałem.

Brafitting

Dolna część bielizny jest często projektowana tak, aby była wygodna; jednak góra może mieć znaczący wpływ nie tylko na komfort, ale także na zdrowie kręgosłupa i naczyń krwionośnych. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby przed zakupem kolejnego biustonosza zapoznać się z zasadami prawidłowego brafittingu.

biustonosze

Zwrot ten jest połączeniem dwóch angielskich słów oznaczających odpowiednio biustonosz i dopasowanie. Dzięki temu dobór odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest znacznie łatwiejszy. Nie jest to jednak jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę; ważny jest również rodzaj biustonosza, jego konstrukcja oraz rozmiar miseczki. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych opcji, a kryterium dokonania zakupu powinno uwzględniać wiele różnych aspektów oprócz rozmiaru miseczki i obwodu klatki piersiowej.

Wiele możemy się dowiedzieć na temat brafittingu, czytając o nim w internecie i znając kilka jego podstawowych praw. Ostatnio pojawiła się również opcja konsultacji na żywo. W tym przypadku wyspecjalizowana konsultantka będzie nam towarzyszyć podczas zakupów, aby mieć pewność, że wybierzemy idealny biustonosz dla naszych potrzeb.

Dlaczego jest to tak ważne?

Jednym z najbardziej znaczących gruczołów w ciele kobiety jest pierś. Oprócz roli w reprodukcji i możliwości wzbudzania zainteresowania mężczyzn, ma ona również wpływ na zdrowie kobiecego ciała i oczywiście na samopoczucie i pewność siebie.

Należy pamiętać o tym, jak ważna jest właściwa pielęgnacja piersi w jak największym stopniu. Jednym z elementów właściwej pielęgnacji jest dobór odpowiedniego dla siebie rozmiaru biustonosza. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ noszenie zbyt małego stanika może prowadzić do uczucia niestrawności, bólu brzucha, a w skrajnych przypadkach nawet do pękania naczyń krwionośnych.

Zbyt duży biustonosz nie zapewni odpowiedniego podtrzymania piersi, co w większości przypadków będzie skutkowało ich przedwczesnym opadaniem. Jednak noszenie zbyt dużego stanika może być również związane z bólem kręgosłupa, a nawet może powodować jego skrzywienie. Okoliczność taka może również przynieść migrenowe bóle głowy i utrudnić efektywne poruszanie się, nawet podczas chodzenia. Jest to coś, co jest powszechnie znane wśród kobiet, które mają duży rozmiar biustu.

Zanim zdecydujemy się na konkretny stanik

Duża liczba kobiet przykłada dużą wagę do dobrego samopoczucia i atrakcyjności swoich piersi. Oprócz tego coraz częściej pojawiają się terminy operacji powiększania i ujędrniania piersi. Tego typu operacje zyskują dziś coraz większą przychylność. Nie jesteśmy po to, aby kogokolwiek edukować, ale wykorzystamy temat biustonoszy jako małą arenę do rozmowy na temat zdrowia.

Aby uniknąć konieczności korzystania z drogich konsultacji i zabiegów, zalecamy, abyś zastanowiła się, jak możesz lepiej zadbać o swoje piersi, wykraczając poza zwykły wybór odpowiedniej bielizny. Na rynku jest już dostępnych kilka wartych uwagi preparatów, które mogą zapewnić pielęgnację piersi, a nawet dobrze wpłynąć na wielkość samych piersi.

Dobrą ilustracją tego typu rzeczy jest Ovashape. Jest to krem, który nie tylko sprawi, że biust będzie wydawał się większy, ale również doprowadzi do znacznego nawilżenia i regeneracji naskórka. Ovashape to kolejna skuteczna metoda na ujędrnienie biustu.

Dobranie odpowiedniego biustonosza

W większości przypadków zaczynamy od określenia dwóch czynników: najpierw rozmiaru biustu, a następnie miseczki stanika. Należy jednak pamiętać, że wybór biustonosza może obejmować coś więcej niż tylko uwzględnienie jego kształtu, rozmiaru i konstrukcji. Dodatkowo ważne są takie czynniki jak tkanina, sposób konstrukcji ramiączek oraz odległość między miseczkami.

jak dobrać biustonosz do kształtu biustu

Przejdźmy teraz do udoskonalenia czterech czynności, które musisz wykonać, aby mieć pewność, że kupiony przez Ciebie biustonosz będzie po prostu odpowiedni:

KROK 1

Podczas noszenia biustonosza materiał tworzący jego obwód powinien spoczywać w pozycji idealnie prostopadłej do ramiączek biustonosza. Nie wolno go przesuwać w kierunku pośladków lub głowy.

KROK 2

Podczas noszenia miseczka powinna całkowicie zakrywać piersi, a jednocześnie być dokładna i nie wykraczać poza to, co jest konieczne. Aby miseczki nie krępowały ruchów, powinny zatrzymywać się mniej więcej w połowie pachy.

KROK 3

Podczas noszenia środek konstrukcji biustonosza powinien ściśle przylegać do skóry, nie wystając z niej i nie powodując w żaden sposób odsuwania się biustonosza od ciała.

KROK 4

Aby biustonosz można było nosić wygodnie i bez wywierania nacisku, ramiączka powinny być tak ułożone, aby tworzyły linię prostopadłą do obwodu biustonosza. Dodatkowo ramiączka nie powinny wrzynać się w skórę, a raczej delikatnie na niej spoczywać.

Podsumowując, dobranie odpowiedniego rozmiaru biustonosza to podstawa!

Dotarło do nas, że rozmiar biustu i miseczka stanika to nie jedyne cechy, które powinny stanowić dla nas punkt odniesienia podczas poszukiwania bielizny w sklepie z bielizną. Gdy dokonamy odpowiedniego zakupu, nie tylko będziemy w stanie podkreślić zalety naszych piersi, ale także unikniemy problemów z kręgosłupem i nieprzyjemnych odczuć.

Należy również pamiętać, że podstawowe zasady brafittingu są stosunkowo łatwe do zrozumienia, a zbadanie biustonosza według podanych kryteriów przed dokonaniem zakupu nie zajmie nam wiele czasu. W związku z tym uważamy, że warto.

4.8 / 5. Ilość ocen: 76

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj